projektpraca.eu

Kierownik produkcji

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo - Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce wykonywania pracy: Dębska Wola, Gmina Morawica Opis zadań: kierowanie pracownikami produkcyjnymi, koordynacja i nadzór prac związanych z procesem produkcyjnym, koordynacja i nadzór nad prawidłowością wykonywanych zleceń produkcyjnych, realizowanie planu produkcyjnego, nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy, odpowiedzialność za utrzymanie pomieszczeń produkcyjnych w odpowiednim stanie technicznym i sanitarnym, przygotowywanie grafików pracy zmian produkcyjnych, raportowanie postępu zaawansowania prac

Wymagania

Znajomość rysunku izometrycznego, Umiejętność kierowania zespołem, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość obsługi komputera, Dyspozycyjność, zaangażowanie, Zdolność szybkiego uczenia się Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy Zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji na adres: rekrutacja@promotnin.pl z dopiskiem ?Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) (tj. RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o.?