Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

RK przejdź na naszą stronę
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Doradca ds. Nieruchomości

branża
Sprzedaż, handel, doradztwo

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Obowiązki: pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości obsługa klientów zainteresowanych zakupem/wynajmem nieruchomości zawieranie umów pośrednictwa przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu dokonywanie prezentacji oferty udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie Wybranym kandydatom oferujemy: wysokie wynagrodzenie ?atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne stabilną pracę, w dużej renomowanej i stale rozwijającej się firmie kompleksowe szkolenia i stałe wsparcie liderów możliwość rozwoju zawodowego doradztwo prawne dla agentów i klientów

wymagania
Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole samodzielności oraz determinacji w działaniu wysokiej kultury osobistej chęci i umiejętności budowania relacji z klientami

nazwa firmy poszukującej pracownika
Konsus Group

kontakt z pracodawcą
606273895

Adres e-mail
wioletta.jaskowska@konsus.co

zostań terytorialsem