projektpraca.eu

Sekretarka

PCWO
  • Dodano: 03 lipca 2018
  • Ważna do: 13 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji Biura w wersji papierowej i systemie komputerowym, rozdzielanie zadekretowanej korespondencji, a także obsługa poczty elektronicznej sekretariatu, ? udzielanie informacji (telefonicznie i bezpośrednio) klientom, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych, ? przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz prowadzenie terminarza spotkań, ? prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników Biura w materiały biurowe, ? wsparcie w przygotowywaniu/ edycji dokumentów,

Wymagania

- miła aparycja i reprezentatywność - czynne prawo jazdy kat.B - biegłej obsługi komputera w szczególności obsługi programów MS Office, - umiejętności obsługi urządzeń biurowych, - wysokiej kultury osobistej, - punktualności, odpowiedzialności, zaangażowania i własnej inicjatywy w realizacji powierzanych obowiązków, - bardzo dobrej organizacji pracy, - umiejętności pracy pod presją czasu, - bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych, Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w przyjaznym zespole - atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (wyżywienie, karnety na siłownię) Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na niżej podany adres mailowy z dopiskiem w tytule maila nazwy stanowiska. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.?