projektpraca.eu

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Ruben - Bau Sp. z o. o.
  • Dodano: 02 lipca 2018
  • Ważna do: 15 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy ? betoniarzy do budowy obiektów.\r\nZadania / zakres wykonywanych prac:\r\n- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,\r\n- wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych ? prefabrykatów,\r\n- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,\r\n- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,\r\n- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.\r\n

Wymagania

Oferujemy:\r\n- długoterminową, stabilną i legalną pracę,\r\n- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),\r\n- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),\r\n- opiekę biura podczas odbywania kontraktów. \r\nWymagania:\r\n- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, \r\n- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,\r\n- sumienność, rzetelność w pracy,\r\n- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,\r\n- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,\r\n- brak nałogów,\r\n- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. \r\nOsoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na:\r\nmaila: biuro@ruben-bau.eu \r\nlub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pod linkiem: \r\n(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)\r\nhttps://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=58c22ee211e04e709403b3082dcfe60f\r\n(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)\r\nBiuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 \r\ntel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.\r\n