projektpraca.eu

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Uti.pl
  • Dodano: 02 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Pracownik Działu Obsługi Klienta Miejsce pracy: Kielce Zadania na stanowisku: ? przyjmowanie i realizacja zgłoszeń mailowych, telefonicznych oraz chat, ? aktualizacja i uzupełnianie danych do systemu, ? współpraca z pozostałymi działami firmy, ? dbanie o wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania

Wymagania: ? wykształcenie min. średnie, ? wysoka kultura osobista i dobra dykcja, ? sprawne poruszanie się w Internecie, ? dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, e-mail), ? umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Oferujemy: ? pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku, ? zatrudnienie na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie, ? profesjonalne wewnętrzne szkolenia oraz wsparcie merytoryczne, ? pracę w doświadczonym zespołem, ? możliwość rozwoju zawodowego. CV proszę przesyłać na adres: olga.mucha@uti.com.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: Pracownik Działu Obsługi Klienta Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".