projektpraca.eu

Opiekunka/ opiekun osób starszych Irlandia

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska ( nr wpisu 47)
  • Dodano: 26 czerwca 2018
  • Ważna do: 15 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Pomoc osobom starszym lub chorym, którzy mają problemy z wykonywaniem codziennych czynności, pomoc w zakresie podstawowych potrzeb tj.: przygotowywanie posiłków, ubieranie, sprzątanie, robienie zakupów, dbanie o odpowiednią kondycję podopiecznych (zakres obowiązków każdorazowo zależy od sytuacji i potrzeb podopiecznego). Oferujemy: irlandzką umowę o pracę na pełen etat - 40 godzin (z możliwością nadgodzin), wynagrodzenie od 10 euro za godzinę, zapewnione opłacone szkolenie z zakresu podstawowej opieki medycznej, opłacony przelot do Irlandii, pomoc przy dopełnianiu formalności.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość do pracy w Irlandii przez okres min. 6 miesięcy