projektpraca.eu

Specjalista ds. finansowo- księgowych

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 25 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - wykonywanie regularnego księgowania faktur zakupu, - prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów i rozlicznie delegacji, - księgowanie wyciągów bankowych, - przygotowanie rozliczeń dla procesu zamknięcia miesiąca, - czynny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, - sporządzanie deklaracji VAT - pomoc w rozstrzyganiu bieżących problemów księgowych.

Wymagania

Wymagania: - znajomość zasad rachunkowości, - znajomość ustawy o VAT, - znajomość zagadnień INTRASTAT - co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość zagadnień kosztów, - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, - bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie, - wyższe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia). Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - stałe wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)