projektpraca.eu

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

S.P. "Inwestprojekt Świętokrzyski" KIelce ul. Targowa 18
  • Dodano: 25 czerwca 2018
  • Ważna do: 02 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Biuro Projektowe zatrudni osobę na stanowisku asystenta instalacji sanitarnych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe, znajomość Ms Office, AutoCad, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole Prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielnię Pracy ??Inwestprojekt Świętokrzyski? z siedzibą w Kielcach, ul. Targowa 18, 25-520 Kielce moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ?. ?Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnię Pracy ??Inwestprojekt Świętokrzyski? z siedzibą w Kielcach, ul. Targowa 18, 25-520 Kielce, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie oraz, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy?.