Handlowiec, Programista, Pracownik obsługi biurowej + staż (zapraszamy szczególnie osoby niepełnosprawne)

Fundacja Nowy Staw
  • Dodano: 22 czerwca 2018
  • Ważna do: 27 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

. Jeśli masz od 18 do 29 lat, jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo, nie uczysz się w trybie dziennym, ani nie kształcisz i mieszkasz na terenie województwa świętokrzyskiego zgłoś się do nas już dziś. Skorzystaj bezpłatnych szkoleń, doradztwa zawodowego oraz trzy miesięcznych staży.

Wymagania

Rozpoczynamy rekrutację do Projektu ?Młodość szansą!? - podnieś z nami swoje kwalifikacje i zdobądź doświadczenie zawodowe.Oferujemy szkolenia w zakresie: Handlowiec, Programowanie,Pracownik obsługi biurowej.\r\nUdział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!\r\nWarunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji.\r\nZapewniamy:\r\n? stypendium szkoleniowe,\r\n? stypendium stażowe,\r\n? zwrot kosztów dojazdu,\r\n? catering,\r\n? materiały dydaktyczne\r\nKontakt: Fundacja Nowy Staw, ul. Sandomierska 89