projektpraca.eu

Spedytor

ERONTRANS SP. Z O.O.
  • Dodano: 21 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: ? planowanie dostaw w drobnicowej dystrybucji krajowej, ? awizowanie dostaw do odbiorców sieciowych, ? przygotowywanie dokumentacji transportowej i nadzór nad nią, ? przygotowywanie raportów wewnętrznych, ? monitorowanie realizacji zleceń oraz dbałość o terminowość dostaw, ? obsługa klientów poprzez przyjęcie i skuteczną realizację zleceń spedycyjnych, ? poszukiwanie nowych rozwiązań dla kluczowych Klientów, ? koordynowanie pracy kierowców, ? współpraca z przewoźnikami , odbiorcami oraz innymi oddziałami firmy,

Wymagania

Oczekiwania: ? gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, ? znajomość pakietu MS Office, ? znajomość branży TSL, ? umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, asertywność, komunikatywność, sumienność, rzetelność, ? samodzielności w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu, ? posiadać wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne, ? doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Rekrutacja ? Aplikując na ogłoszenie, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych ERONTRANS Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego, prowadzonego zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ? dalej: RODO Klauzula Informacyjna Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ? dalej: RODO w związku z przesłaną do ERONTRANS Sp. z o.o. aplikacją w ramach jednego z prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych, informujemy, że : 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ERONTRANS Sp. z o.o. ???? z siedzibą w Pruszczu Gd. przy ul. ?????????????..(dalej: Pracodawca). 2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z nawiązaniem i przebiegiem procesu zatrudnienia 3) podanie przez Panią/Pana danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest obowiązkowe (dane zawarte w art. 22 (1) Kodeksu Pracy); podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z nawiązaniem i przebiegiem Pani/Pana zatrudnienia/ współpracy; 4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest podmiot świadczący na rzecz Pracodawcy/Zleceniodawcy usługi związanej z procesem rekrutacyjnym oraz upoważnieni pracownicy/współpracownicy ERONTRANS SP. Z O.O., przeprowadzający proces rekrutacji; 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji, nie dłużej niż przez ???? miesięcy, licząc od wpłynięcia podania; 6) za Pani/Pana zgodą przekazane dane będą przechowywane dla celów dalszych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż ?????? miesięcy, licząc od wpłynięcia podania; 7) Posiada Pani/Pan prawo: a) dostępu do treści swoich danych oraz do uzyskania kopii swoich danych b) do sprostowania lub uzupełnienia treści Pani/Pana danych osobowych c) ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych d) usunięcia Pani/Pana danych osobowych, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem, jednakże Pani/Pana dane mogą zostać całkowicie usunięte dopiero po upływie czasu przewidzianego na dochodzenie roszczeń, e) wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. 8) w celu wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych bądź zgłoszenia żądania usunięcia danych pozyskanych w toku rekrutacji należy zwracać się, kierując wiadomość na maila: wycofanie_zgody@erontrans.pl 9) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.