projektpraca.eu

Student Prawa/Absolwent

PCWO
  • Dodano: 19 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje ambitnych studentów prawa, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii OFERUJEMY: - Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole, -Wsparcie merytoryczne, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, -Możliwość pogłębiania wiedzy, - Szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Wymagania: - Status studenta prawa bądź absolwenta prawa - Umiejętność sporządzania pism procesowych - Dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK, - Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań, - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, - Wysoka kultura osobista i miła aparycja. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać " Aplikacja na stanowisko student prawa" Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.