projektpraca.eu

Aplikant radcowski/adwokacki

PCWO
  • Dodano: 19 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje APLIKANTÓW radcowski/adwokacki - ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, które pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii Oferujemy: - pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole, - atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet dodatkowych korzyści, np. karnet na siłownię, wyżywienie) - szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Wymagania: - Status aplikanta, - Umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów. - dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK, - Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność - Wysoka kultura osobista i miła aparycja