projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej

SQTR Sp. z o.o. - Przedłużona Ochrona Serwisowa EasyProtect
  • Dodano: 18 czerwca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

SQTR to międzynarodowa spółka działająca w branży usług i produktów finansowych oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego outsourcingu. Osiągnięcie pozycji lidera w sektorze usług przedłużonej gwarancji i asekuracji sprzętu w przeciągu 7 lat obecności na polskim rynku, zawdzięczamy konsekwencji w działaniu i profesjonalnemu podejściu do każdego Klienta.\\r\\nBiuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyProtect, w charakterze pracownika stacjonarnego/biurowego.\\r\\n\\r\\nJako Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej będziesz odpowiadać za:\\r\\n\\r\\n? stałe rozbudowywanie struktury sprzedażowej sieci partnerskiej\\r\\n? zarządzanie podległym zespołem handlowym jednostek partnerskich\\r\\n? budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku\\r\\n? tworzenie i realizację strategii pracy.\\r\\n\\r\\nOferujemy:\\r\\n\\r\\n? stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów\\r\\n? wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,\\r\\n? pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija\\r\\n? dobrą atmosferę ! i pozytywną kulturę pracy\\r\\n? atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych obsługiwanej sieci partnerskiej\\r\\n? rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń\\r\\n

Wymagania

? minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku\\r\\n? umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych \\r\\n? wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i nienaganna dykcja\\r\\n? umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji\\r\\n? samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy