projektpraca.eu

Praca przy układaniu bukietów taśmowych - praca tymczasowa

Ruigrok
  • Dodano: 17 czerwca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

OPIS OFERTY OPIS STANOWISKA: - PRACA PRZY TAŚMIE - UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH - SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE WYMAGANIA: - MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU BUKIETÓW - DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 8 TYGODNI - MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO OFERUJEMY: - LEGALNE ZATRUDNIENIE - ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE - TRANSPORT DO HOLANDII - COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO - OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW - MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY INFORMACJE DODATKOWE: Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie, prosimy o dołączenie do formularza zgłoszeniowego CV. Jeżeli masz pytania zadzwoń: Poniedziałek ? piątek 9.00-17.00 Tel.( 77 ) ? 4410410 Kom. 604 521 233 Sprawdź nas: http://www.ruigrokpraca.pl/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Wymagania

brak