projektpraca.eu

Pracownik do zbioru warzyw i owoców (M/K)

ABJobServicePL
  • Dodano: 15 czerwca 2018
  • Ważna do: 29 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK DO ZBIORU WARZYW I OWOCÓW (M/K) SEZON OFERTOWY W PEŁNI ZAPEWNIJ SOBIE MIEJSCE PRACY - JESZCZE DZIŚ, ZAPISZ, ZADZWOŃ, ZAAPLIKUJ ! WYBIERZ OFERTĘ KTÓRA BĘDZIE CI NAJBARDZIEJ ODPOWIADAĆ Szklarnie z kwiatami, papryką, ogórkami, a może zbiór porzeczek lub truskawek ? Pamiętaj: TY DECYDUJESZ !

Wymagania

Z naszej strony oferujemy: - stabilne zatrudnienie - atrakcyjne, cotygodniowe wypłaty przelewane na Twoje konto - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - dodatek urlopowy i wakacyjny - opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy - internetowy profil Pracownika umożliwiający wgląd i pobranie rozliczeń tygodniowych, Jaaropgaafów - zatrudnienie na warunkach holenderskich u sprawdzonego Pracodawcy - wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne - wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu *ROZLICZ Z NAMI PODATEK Z HOLANDII Nie możesz pojawić się w biurze osobiście? Zarejestruj się bez wychodzenia z domu! OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z JEDNYM Z NASZYCH BIUR: Kielce ul. Okrzei 32/9 T: 41 344 38 16 kielce@abpraca.pl Lublin ul. Zesłańców Sybiru 2 T: 81 516 36 66 lublin@abpraca.pl Opole ul. Kołłątaja 15/2 T: 77 460 90 77 opole@abpraca.pl Bydgoszcz ul. Gdańska 63 T: 603 567 915 bydgoszcz@abpraca.pl Dołącz do nas na: Facebooku: facebook.com/ABJobServicePL/ Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w