projektpraca.eu

Pracownik wakacyjny

APN Sp. z o.o. Sp.k.
  • Dodano: 14 czerwca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603. Opis oferty Dla naszych zagranicznych kontrahentów prowadzimy nabór kandydatów na okres wakacyjny (lipiec-wrzesień) na różne stanowiska pracy w sektorach: produkcyjnym, logistycznym i agrarnym. Typ wakatu: praca tymczasowa, Przewidywany start: lipiec, sierpień, wrzesień - wyjazdy w każdy weekend, Długość kontraktu: min. 4, 6, 8 lub 12 tygodni (w zależności od oferty) Miejsce pracy: Holandia Stawka wiekowa: 18 lat: od 7,25 euro brutto/godz., 19 lat: od 7,55 euro brutto/godz., 20 lat: od 7,75 euro brutto/godz., 21 lat: od 8,15 euro brutto/godz., 22+ : od 9,11 euro brutto Uwaga: w sektorze agrarnym stawki są wyższe!!! Oferujemy - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu) - dobre warunki finansowe, - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - zakwaterowanie i ubezpieczenie, - możliwość stałej współpracy, - opiekę polskojęzycznych koordynatorów, - pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Wymagania

- dyspozycyjność, - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz prawo jazdy kat B