projektpraca.eu

Magazynier/Komisjoner

Vertrapol Sp. Komandytowa
  • Dodano: 13 czerwca 2018
  • Ważna do: 14 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Zdobądź pracę jako Magazynier/Komisjoner! Oferujemy bezpłatne szkolenia w zakresie: obsługi wózka widłowego, zapoznania z nowoczesnymi systemami magazynowymi i kurs języka niemieckiego Firma Vertrapol oferuje legalne zatrudnienie w oparciu o licencję nr 30101/25/1115/38544 wydaną przez ?Bundesagentur für Arbeit?. W trosce o jakość świadczonych przez nas usług dla niemieckich klientów powstało wewnętrzne centrum szkoleniowe dla pracowników magazynowych. Organizujemy 6-ścio dniowe szkolenia wdrażające, dzięki którym można zdobyć uprawnienia potrzebne do podjęcia pracy jako komisjoner/magazynier w Niemczech. Ukończony kurs gwarantuje wyjazd do pracy do jednego z niemieckich centrów logistycznych, z którymi współpracujemy. Termin kursu: 09.07-14.07.2018 Miejsce kursu: Otrębusy (okolice Warszawy) Program szkolenia obejmuje: ? Szkolenie na wózkach widłowych z wprowadzeniem do BHP ? Szkolenie z systemów magazynowych( Pick by Voice, System kodów kreskowych) ? Szkolenie językowe z podstaw języka niemieckiego Oferujemy: ? Kurs na wózki widłowe ? Zakwaterowanie i wyżywienie w ciągu 6 dni trwania kursu ? Po pozytywnym ukończeniu kursu oferujemy kandydatom stabilne zatrudnienie w Niemczech na umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki. Wymagamy: ? Wysokiej motywacji i zaangażowania ? Chęci do nauki podstaw języka niemieckiego ? Chęci do podnoszenia własnych kwalifikacji Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie prosimy o przesyłanie CV na adres: kontakt@vertrapol.com Więcej informacji o pracy można uzyskać pod numerem +48 22 729 40 04 lub 513 651 315. W CV prosimy o dopisywanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Vertrapol Sp. k. z siedzibą w Otrębusach (05-805) przy ul. Kępińskiej 90, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez tę Spółkę.

Wymagania

podstawowa znajomość j. niemieckiego, mile widziane doświadczenie jako magzynier