Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

RK przejdź na naszą stronę
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Specjalista ds. ofertowania w dziale handlowym

branża
Usługi

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
\r\n\r\nZadania:\r\n\r\n wstępne zaprojektowanie wyrobu\r\n przygotowanie listy części wyrobu\r\n określenie kosztu materiałów oraz pracochłonność wyrobu\r\n określenie kosztu wyrobu\r\n oszacowanie kosztu robót zlecanych na zewnątrz\r\n współpraca z innymi działami spółki\r\n\r\nWymagania:\r\n\r\n wykształcenie wyższe techniczne\r\n bardzo dobra znajomość rysunku technicznego\r\n bardzo dobra znajomość języka angielskiego\r\n doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane\r\n\r\n

wymagania
\r\n\r\nOferujemy:\r\n\r\n stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę\r\n pracę w międzynarodowym środowisku\r\n pracę od pon. do pt. w godz. 8:00-16:30\r\n\r\nOferta dotyczy pracy stałej.\r\n\r\nInformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.\r\n

nazwa firmy poszukującej pracownika
Adecco Poland

kontakt z pracodawcą

Adres e-mail

zostań terytorialsem