projektpraca.eu

Handlowiec - branża techniczna

Adecco Poland
  • Dodano: 13 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

\r\n\r\nZadania:\r\n\r\n Opiniowanie pod względem technicznym i kontrolnym zapytań ofertowych klientów krajowych i zagranicznych wg ustalonych i obowiązujących procedur.\r\n Przygotowanie ofert dla klientów.\r\n Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w zakresie złożonej oferty.\r\n Prowadzenie działań marketingowych w celu pozyskania zamówienia, przygotowywanie i uzgadnianie z klientem treści umów na pozyskane zamówienia.\r\n Wdrażanie do realizacji pozyskanego zamówienia.\r\n Ścisła współpraca z pozostałymi komórkami Spółki, a szczególnie z Działem Zarządzania Projektami, Działem Kontroli Jakości.\r\n Udział w przygotowywaniu danych do sporządzania planów sprawozdań i analiz.\r\n\r\n

Wymagania

\r\n\r\nWymagania:\r\n\r\n Wykształcenie wyższe techniczne.\r\n Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.\r\n Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.\r\n Doświadczenie na podobnym stanowisku.\r\n\r\nNasz Klient oferuje:\r\n\r\n Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.\r\n Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach.\r\n Możliwość zakwaterowania.\r\n\r\nOferta dotyczy pracy stałej.\r\n