projektpraca.eu

Księgowa

Grupa Unimax S.A.
  • Dodano: 12 czerwca 2018
  • Ważna do: 17 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

- Ewidencja i dekretacja faktur zakupu i sprzedaży, - ewidencja wyciągów bankowych, - gospodarka środków trwałych, - prowadzenie i uzgadnianie rejestrów vat, - uzgadnianie kont z księgą główną i dokumentami źródłowymi, uzgadnianie sald, przygotowywanie bieżących zestawień i raportów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, - dobra znajomość przepisów prawa z zakresu finansów i rachunkowości, - doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku / mile widziana branża budowlana, - praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo- księgowego, - praktyczna znajomość programu Excel, - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, - odpowiedzialności i rzetelności, - zdolność do szybkiego uczenia się oraz chęć do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Spółkę Grupa Unimax S.A. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Spółkę Grupa Unimax S.A. w celu wzięcia udziału w procesie przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.