projektpraca.eu

Salowa-Czerwona Góra

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. ? Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) ? będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel
  • Dodano: 12 czerwca 2018
  • Ważna do: 15 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Czerwona Góra Zakres obowiązków: - utrzymywanie czystości pomieszczeń na oddziałach stacjonarnych w placówce służby zdrowia - pomoc przy pacjencie

Wymagania

Wymagania: - sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz szczepienia p/wzw typu B - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: ? pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, zmiany 6-18 ,18-6 Osoby chętne podjąć pracę zapraszamy do składania CV na olx, kontaktu telefonicznego 510 015 971 - od pn do pt w godz. 8-15 lub osobiście w biurze: Kielce, ul. Warszawska 31, parter. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).?