projektpraca.eu

Starszy administrator systemów i sieci

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 12 czerwca 2018
  • Ważna do: 18 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

zarządzanie serwerowymi systemami Windows i Linux, zarządzanie farmą Vmware, zarządzanie siecią firmową (LAN, WAN, WiFi, VPN), zarządzanie zespołem serwisu komputerowego

Wymagania

praktyczna znajomość administracji systemami Windows Server (2003,2008,2012), praktyczna znajomość zarządzania środowiskiem Vmware, znajomość zagadnień zarządzania pamięciami masowymi (SAN, NAS), znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (router, switch, access point, UTM), umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów natury systemowej i sieciowej, znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej Mile widziane: znajomość technologii VoIP, znajomość administracji systemami Linux (Apache, MySQL), znajomość administracji usługami Active Directory, MS SQL, Exchange, SharePoint, Remote Desktop Services, doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet ubezpieczeń, współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość