projektpraca.eu

Zbrojarz, śłusarz, spawacz - prefabrykacja - Niemcy

MAGROPOL Spółka z o.o.
  • Dodano: 11 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Magropol Sp. z o.o. zatrudni, na zakłady prefabrykacji zlokalizowane w różnych miastach Niemiec, kandydatów do pracy na stanowisku ZBROJARZ Oferujemy: - umowę o pracę z niemieckim aneksem, - stawkę godzinową, - bezpłatne zakwaterowanie, i codzienny dowóz do pracy, - opiekę polskojęzycznego koordynatora, pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (zasiłki, urlop, meldunek, lekarz) Nie wymagamy znajomości języka! W każdej przesłanej aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) (tj. RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Magropol Sp. z o.o.

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie jako zbrojarz, ślusarz, spawacz (mig -bez uprawnień), - chęć wyjazdu za granicę- zjazdy do Polski co 6 tygodni, - sumienność, - mile widziane doświadczenie w zakładach prefabrykacji