projektpraca.eu

Specjalista ds. fotowoltaiki z j. słowackim/węgierskim

PCWO Energy
  • Dodano: 11 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, finansowaniem i montażem Farm fotowoltaicznych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. fotowoltaiki ze znajomością języka słowackiego lub węgierskiego -Przygotowywanie projektów farm fotowoltaicznej -Wykonywanie wstępnych analiz instalacji fotowoltaicznych -Udział w tworzeniu strategii firmy w obszarze PV -Udzielanie doradztwa technicznego -Znajomość aktualnych regulacji z zakresu OZE, w tym w szczególności PV

Wymagania

-Biegła znajomość języka słowackiego lub węgierskiego -Wykształcenie wyższe techniczne (OZE/energetyka/elektryka/budownictwo/ochrona środowiska) -Znajomość branży oraz przepisów prawnych w obszarze instalacji OZE w szczególności tematyki PV -Wiedza techniczna i instalacyjna z obszaru systemów fotowoltaicznych -Doświadczenie w zakresie projektowania systemów PV -Samodzielność w działaniu -Gotowość do wyjazdów służbowych, Prawo jazdy kat. B -Mile widziane uprawnienia elektryczne, projektowe, budowlane -Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych -Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zainteresowane osoby oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska. Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: " Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.