projektpraca.eu

Konserwator maszyn produkcyjnych

CRAFTS
  • Dodano: 08 czerwca 2018
  • Ważna do: 15 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153) poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko: KONSERWATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH Miejsce pracy: Łopuszno Zadania na stanowisku: bieżący serwis uszkodzonych maszyn i urządzeń produkcyjnych;realizacja okresowych przeglądów technicznych, prowadzenie dokumentacji serwisowej, systematyczne monitorowanie pracy urządzeń. OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA CV ZA POŚREDNICTWEM LINKU APLIKACYJNEGO: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Konserwator_maszyn_produkcyjnych/6060-4688-25-f16-1749.html

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny); wykształceniem min. średnie techniczne, o kierunku mechanika, elektromechanika lub pokrewne; ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki; uprawnienia SEP; dobra organizacja pracy własnej. OFERUJEMY: zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzedzia do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, wsparcie zewnętrznego serwisu technicznego w przypadku poważnych awarii, pracę z zgranym zespole specjalistów.