Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

Modeling
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Pracownik administracyjno-biurowy

branża
Biuro, Sekretariat

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Opis stanowiska: obsługa administracyjno-organizacyjna biura, koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji, obsługa korespondencji oraz rozmów telefonicznych, dbanie o wizerunek firmy, obsługa urządzeń biurowych na potrzeby funkcjonowania biura i zapewnienie ich sprawnego funkcjonowania,

wymagania
Wymagania: wykształcenie min. średnie, dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), umiejętność obsługiwania programu do fakturowania, samodzielność w wykonywania powierzonych zadań, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność logicznego myślenia, praca w pełnym wymiarze godzin Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy, stałe wynagrodzenie + premia

nazwa firmy poszukującej pracownika
Rekrutacja

kontakt z pracodawcą
rekrutacja.praca.nowa@wp.pl

Adres e-mail
kielce.praca.rekrutacja@wp.pl

zostań terytorialsem