Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

RK przejdź na naszą stronę
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Automatyk - Operator Maszyn - Końskie

branża
Przemysł

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Zadania: Dbałość o stan techniczny i sprawność maszyn i urządzeń Staranne i terminowe wykonywanie powierzonych prac Lokalizowanie i usuwanie awarii na maszynach oraz urządzeniach produkcyjnych Przeprowadzanie okresowych przeglądów stanu technicznego maszyn i urządzeń

wymagania
Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Doświadczenie na stanowisku Automatyka Uprawnienia SEP gr. I Znajomość obsługi komputera Nasz Klient oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę stacjonarną w godz. 6:00 - 14:00 Oferta dotyczy pracy stałej.

nazwa firmy poszukującej pracownika
Adecco Poland

kontakt z pracodawcą

Adres e-mail

zostań terytorialsem