projektpraca.eu

Mechanik aut ciężarowych, ( Torgau, Niemcy, Saksonia)

EuropaJob
  • Dodano: 07 czerwca 2018
  • Ważna do: 17 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

? naprawa aut ciężarowych w celu zapewnienia i jak najlepszego bezpieczeństwa w transporcie drewna ? zadania z zakresu pneumatyki, hydrauliki, klimatyzacji ? sprawdzanie technicznego stanu pojazdów ? kontrola elementów mocowań i konstrukcji podłoża pojazdów ? diagnoza , usuwanie usterek i błędów w pojazdach za pomocą systemów diagnostycznych Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? atrakcyjne wynagrodzenie ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? stawkę godzinową od 12, 48 ? do 16, 64 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) ? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu ? opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

? znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny) ? silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy ? wykształcenie jako Mechatronik pojazdów / Mechanik ? doświadczenie na w/w stanowisku - również dla osób rozpoczynających dopiero karierę zawodową ? pełna dyspozycyjność ? umiejętność pracy samodzielnej ? niezawodność i elastyczność