projektpraca.eu

Ślusarz - Monter

CENTROSPAW
  • Dodano: 06 czerwca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

CENTROSPAW jest producentem systemów automatyzacji cięcia i spawania dla przemysłu metalowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanej i kreatywnej osoby gotowej podjąć się wyzwania pracy na stanowisku. Montaż maszyn w oparciu o dokumentację techniczną. Ręczna lub mechaniczna obróbka elementów stalowych tj. cięcie, szlifowanie, wiercenie

Wymagania

Doświadczenie na podobny stanowisku min. 3 lata ? Wykształcenie min: zawodowe ? Znajomość obsługi elektronarzędzi ? Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej ? Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m ? Zdolność analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów technicznych ? Dyspozycyjność ? Gotowość do pracy w delegacji Oferujemy ? Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie ? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ? Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata, ? Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń