projektpraca.eu

Pomoc w sekretariacie szkoły językowej

Language House
  • Dodano: 05 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy WYŁĄCZNIE studentki/ studenta do pracy w niepełnym wymiarze godzin jako pomoc w sekretariacie szkoły językowej (nie jest to praca wakacyjna).\\r\\nOferujemy więcej:\\r\\n- zainwestujemy w Twój rozwój (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)\\r\\n- dajemy możliwość podniesienia kwalifikacji językowych \\r\\n- będziesz częścią profesjonalnego i ambitnego zespołu\\r\\n- dostaniesz umowę zlecenie i wynagrodzenie godzinowe

Wymagania

- umiejętność organizacji pracy własnej\\r\\n- bardzo dobre umiejętności interpersonalne, entuzjazm i kreatywność\\r\\n- dbałość o przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania\\r\\n- dyspozycyjność (praca również w soboty)\\r\\n- dobra znajomość j. angielskiego\\r\\n- bardzo dobra znajomość obsługi komputera\\r\\nOferty (CV i list motywacyjny z wymaganą klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych) prosimy przesyłać na adres: praca@lh.szkola.pl koniecznie z dopiskiem w temacie wiadomości \\\"sekretariat-praca\\\". \\r\\n\\r\\nObowiązek informacyjny:\\r\\nAdministratorem Twoich danych jest Language House szkoła językowa z siedzibą w Kielcach, 25-516, al. IX Wieków Kielc 2a. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżącej rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Masz prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich sprostowania, przeniesienia, poprawiania bądź usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w rekrutacji.\\r\\n\\r\\nProsimy o zamieszczenie w CV klauzuli: \\r\\n?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Language House szkoła językowa z siedzibą w Kielcach. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem?.\\r\\n