projektpraca.eu

Kierownik serwisu samochodowego

Mercedes Autocentrum Sp. z o.o. Sp. K.
  • Dodano: 05 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań? -zarządzanie nieautoryzowanym serwisem samochodowym o specjalizacji Mercedes-Benz oraz podległym personelem -utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami -koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów w serwisie, prowadzenie rozliczeń -dbałość o terminowość i harmonogram realizowanych zleceń naprawy -doradztwo techniczne w zakresie prowadzonych napraw

Wymagania

Czego oczekujemy? -gruntownej wiedzy motoryzacyjnej-warunek konieczny -prawo jazdy kat. B - warunek konieczny -doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej-warunek konieczny -sumienności, dokładności, -umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji Co oferujemy? -atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę -praca od poniedziałku do piątku -możliwość rozwoju zawodowego -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata W celu aplikacji na adres mailowy prosimy w pierwszej kolejności o załączenie CV z zawarciem klauzuli : 1) Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mercedes Autocentrum Sp. z o.o. Sp. K. zlokalizowanej w Makoszyn 113e 26-004 Bieliny. 2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Oprócz CV prosimy napisac kilka słów o sobie, dlaczego akurat Państwo są odpowiednimi kandydatami na oferowane przez nas stanowisko pracy. Zaznaczam, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.