Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

RK przejdź na naszą stronę
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Kucharz/Kucharka Finlandia

branża
Gastronomia, Spożywcza

kategoria
praca za granicą

opis zadań na stanowisku
Zadania: przygotowywanie posiłków, prace kuchenne, kontrola właściwego wykorzystania produktów, przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny. Oferujemy: pracuj z nami w najbardziej renomowanych hotelach i restauracjach w Finlandii, zarabiaj na warunkach fińskich (atrakcyjne wynagrodzenie), zakwaterowanie, zdobywaj cenne doświadczenie i ucz się języków obcych.

wymagania
wykształcenie kierunkowe, minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na danych stanowisku, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

nazwa firmy poszukującej pracownika
Agencja Zatrudnienia Randstad Polska ( nr wpisu 47)

kontakt z pracodawcą
693002039

Adres e-mail
agnieszka.szalas@randstad.pl

sitek2