projektpraca.eu

Kierowca autobusu w Troms , 25 wakantów , jesień 2018

NOBINA NORGE AS
  • Dodano: 04 czerwca 2018
  • Ważna do: 17 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Największa skandynawska firma transportowa, poszukuje \r\n25 zawodowych kierowców autobusów miejskich do pracy w Troms? w Norwegii.Umowa o pracę na czas nieokreślony.\r\nWynagrodzenie zgodne z norweską tabelą płac, świadczenia ubezpieczeniowe i emerytalne.\r\nWynagrodzenie przysługujące Kandydatowi wyniesie pomiędzy 360 000-390 000 koron norweskich (NOK) brutto rocznie, w zależności od udokumentowanego stażu pracy, przedłożonego przez Kandydata przed zawarciem umowy z pracodawcą norweskim . Dodatkowo do wynagrodzenia przysługuje miesięcznie premia. Nobina Norge AS może zapewnić miejsce w hotelu pracowniczym dla Kandydata.\r\n - praca kierowcy autobusu obejmuje pracę zmianową i rotacyjną z różnymi godzinami pracy z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień,\r\n- 35,5 godz./tyg.\r\n- możliwe nadgodziny,\r\n- wynagrodzenie będzie zgodne z obowiązującymi układami zbiorowymi w Norwegii (Umowa Przemysłu Autobusowego).\r\n\r\n

Wymagania

-język norweski poziom A2, \r\n-minimum rok doświadczenia zawodowego,\r\n-prawo jazdy z Kodem 95,\r\n-pozwolenie na przewóz osób,\r\n-podjęcie kursu norweskiego od 18 czerwca 2018 w Warszawie lub od połowy sierpnia w Kielcach,\r\n-gotowość do pracy od końca września 2018 roku,\r\n-CV prosimy przesyłać do 17 czerwca 2018, na adres: nobina.kielce@tlen.pl\r\n\r\n