projektpraca.eu

Fachowcy branża motoryzacyjna Norwegia

Adecco Poland
  • Dodano: 01 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Praca w autoryzowanym salonie samochodowym? Interesujący pakiet szkoleń? Atrakcyjne wynagrodzenie ? Tak, to wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Gwarantujemy Ci: Mechaniku, blacharzu, lakierniku (Norwegia ) - wynagrodzenie 190-215 NOK Blacharzu (Szwecja) - wynagrodzenie 184NOK Serwisancie-diagnosto - wynagrodzenie min. 240 NOK

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie: Serwisancie diagnosto, blacharzu samochodowy, mechaniku samochodów ciężarowych, lakierniku samochodowy! Szukamy osób, które: Mechanik, blacharz, lakiernik (Norwegia ) Znają komunikatywnie angielski Mają dwa lata aktualnego doświadczenia zawodowego Blacharz (Szwecja) Ma dwa lata aktualnego doświadczenia zawodowego Serwisant - diagnosta Ma półtora roku aktualnego doświadczenia zawodowego Zna język angielski na poziomie B1 Oferta dotyczy pracy za granicą. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Aplikacje https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Fachowcy_branza_motoryzacyjna_Norwegia/69004-107250-25-9c8-1688.html