projektpraca.eu

Poszukiwana brygada fachowców do Norwegii

Adecco Poland
  • Dodano: 01 czerwca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Praca przy budowie domów skandynawskich na terenie norwegii ? Czemu nie! Aktualnie poszukujemy kilku specjalistów, którzy będą pracowali w jednym z niżej wymienionych zawodów: Cieśla szalunkowy Zbrojarz cieśla konstrukcyjny malarz/szpachlarz monter fasad aluminiowych elektryk z DSB (stawka min.220NOK) hydraulik monter podłóg monter wentylacji murarz ogrodnik

Wymagania

Gwarantujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie 191-220 NOK Umowę o pracę Darmowy lot do norwegii Szukamy osób, które :Komunikują się w języku angielskim (warunek konieczny) Mają dwa lata aktualnego doświadczenia Mogą przedstawić referencje na temat swojej pracy Oferta dotyczy pracy za granicą. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Aplikacje https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Poszukiwana_brygada_fachowcow_do_Norwegii/68974-107215-25-9c8-1688.html