projektpraca.eu

Pracownik biurowy z językiem węgierskim

Biuro
  • Dodano: 30 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

- przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji, - tłumaczenie korespondencji wewnętrznej i na zewnątrz + kontakt w języku węgierskim, - wspieranie pozostałych pracowników biura w realizacji zadań przez nich wykonywanych, - wykonywanie telefonów służbowych, -realizacja zajęć językowych w firmie z pracownikami

Wymagania

- znajomość języka węgierskiego ? mile widziani studenci z Węgier będący w Polsce na wymianie, - dyspozycyjność do podjęcia pracy, - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać ?Pracownik biurowy z językiem węgierskim? Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych