projektpraca.eu

Sales Specialist

Angloville Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 29 maja 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Angloville to organizator najbardziej zindywidualizowanych wyjazdowych programów językowych w Europie. Każdego roku Angloville pomaga przełamywać bariery w komunikacji ponad 8000 kursantów w 7 krajach. Angloville uczy tworząc mini ?Angielskie Wioski? do których zaprasza native speakerów z całego świata, łącząc ich z lokalnymi kursantami. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, Angloville szuka WYJĄTKOWYCH osób do teamu sprzedażowego z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy tj. ? Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży ? Współpracę w modelu B2B lub umowa o pracę ? Pakiet prywatnej opieki medycznej ? Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole, ? Niezbędne narzędzia i oprogramowanie ? Atrakcyjną lokalizację biura w Kielcach Jeżeli chcesz dołączyć do teamu Angloville wyślij CV na adres rekrutacja@angloville.pl w temacie wpisując "Sales Specialist". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do aplikacji proszę załączyć klauzulę: Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Angloville Sp. Z o.o. Sp. k. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Wymagania

Jeżeli: - Chcesz mieć kontrolę nad swoim wynagrodzeniem (przy zachowaniu wysokiej podstawy!) - Twoje wyniki dodają Ci motywacji do dalszego działania - Chcesz rozwijać swoją ścieżkę zawodową w ramach sprzedaży - Szukasz rozwiązań a nie problemów - Jesteś elokwentny i potrafisz jasno komunikować myśli - Jesteś otwarty na nowe wyzwania i z determinacją dążysz do celu - Chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi To Angloville jest miejscem dla Ciebie!