projektpraca.eu

Specjalista ds. ochrony środowiska

PCWO Energy
  • Dodano: 28 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

- sporządzanie dokumentacji związanej z procesem uzyskiwania decyzji środowiskowej - analiza terenów objętych formami ochrony przyrody - analiza zamierzeń inwestycyjnych pod kątem ochrony środowiska - pomoc przy sporządzaniu raportów oddziaływania na środowisko

Wymagania

- wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, bądź pokrewne - znajomość obowiązujących zagadnień i przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska - znajomość oprogramowania GIS będzie dodatkowym atutem - umiejętność planowania zadań i organizacja pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź przesłanie CV na adres mailowy. W tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)." Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.