projektpraca.eu

Inżynier budowy/Kierownik Robót Mostowych

Mostostal Kielce S.A.
  • Dodano: 25 maja 2018
  • Ważna do: 15 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Mostostal Kielce S.A. zatrudni Inżyniera budowy/Kierownika Robót Mostowych. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało bieżące nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu; rozwiązywanie problemów technicznych; koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty sportowe). Kontakt: ul. Ściegiennego 280, 25-116 Kielce tel: 41 348 91 49 e-mail: praca@mostostal-kielce.com.pl

Wymagania

Wymagane wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności mostowej (kierownik robót), doświadczenie przy realizacji inwestycji infrastrukturalnych (obiekty żelbetowe i konstrukcje stalowe), znajomość programu AutoCAD, umiejętność współpracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dyspozycyjność.