projektpraca.eu

Operator centrum monitorowania

SMART MONITORING SP.ZO.O.
  • Dodano: 23 maja 2018
  • Ważna do: 01 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma SMART MONITORING Sp. z o. o. w Kielcach poszukuje osób na stanowisko ? Pracownik Centrum Monitorowania. Opis stanowiska: - telefoniczny kontakt z klientem, - obsługa systemu komputerowego Centrum Monitorowania, - koordynowanie działań grup interwencyjnych, - sporządzanie raportów, - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług. Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia min. średniego, - zaświadczenia o niekaralności, - znajomości obsługi pakietu MS Office, - umiejętności pracy pod presją czasu, - umiejętności pracy w zespole, - samodzielności w działaniu, - rzetelności, - odpowiedzialności, - miły głos, dobra dykcja, - mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, - dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego. Oferujemy: - umowę o pracę na pełny etat (praca ma charakter dwuzmianowy), - pracę w nowoczesnym Centrum Monitorowania, - innowacyjne narzędzia pracy, - szkolenia oraz możliwość stałego rozwoju, - komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze. Wszystkie osoby zainteresowane ww. ofertą proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy: administracja@smart-monitoring.pl . Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Od kiedy: - praca od zaraz.

Wymagania

WARUNEK KONIECZNY - OSOBY BEZROBOTNE, ZAREJESTROWANE W URZĘDZIE PRACY W KIELCACH.