projektpraca.eu

Realizacja zamówień (M/K)

AB Job Service
  • Dodano: 22 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

AB Job Service- jesteśmy polską agencją zatrudnienia, oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii, Niemczech i w Polsce. Oferujemy pracę m.in. w logistyce, zakładach produkcyjnych, w ogrodnictwie oraz w szklarniach. Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy pracowników magazynu. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ (M/K)

Wymagania

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli: - chcesz pracować w dziale zbierania zamówień w jednym z największych magazynów w Holandii - interesuje Cię długoterminowa i stabilna praca na warunkach holenderskich - posługujesz się j. angielskim podstawowo/ komunikatywnie ? mile widziane - cechuje Cię motywacja i zaangażowanie w wykonywane zadania Skorzystaj z : - możliwości otrzymania kontraktu na min. 9 miesięcy z możliwością przedłużenia nawet do 23 miesięcy! - atrakcyjnego wynagrodzenia wypłacanego co tydzień przelewem na Twoje konto - profesjonalnej obsługi z naszej strony przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - dodatku urlopowego i wakacyjnego - opieki polskiego koordynatora w miejscu pracy ( tzw. In-house) - internetowego profilu Pracownika umożliwiającego wgląd i pobranie rozliczeń tygodniowych, Jaaropgaafów - legalnego i stabilnego zatrudnienia na warunkach holenderskich u sprawdzonego Pracodawcy - wyposażonego zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA PRACY OD ZARAZ