projektpraca.eu

Pracownik hali sprzedaży - market budowlany

Jobman Group
  • Dodano: 22 maja 2018
  • Ważna do: 10 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym - oferta pracy tymczasowej Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zleconych prac związanych z pracą na dziale budowlanym oraz obsługą klienta

Wymagania

WYMAGANIA Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: - jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej na pełen etat - nie brakuje Ci chęci do pracy OFERUJEMY - umowę zlecenie - pełen etat - stawkę 15,50 brutto/h - obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu - program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród DODATKOWE INFORMACJE Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".