projektpraca.eu

Asystent projektanta - budownictwo hydrotechniczne

Instytut OZE Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Pomoc w bieżącej pracy biura projektowego Współpraca przy ciekawych projektach budowlanych w zakresie budownictwa przemysłowego, kubaturowego i hydrotechnicznego Pomoc w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych Pomoc przy opracowywaniu koncepcji i dokumentacji technicznych, w tym pozwolenia na budowę Wykonywanie rysunków w programie AutoCad Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego

Wymagania

Wykształcenie techniczne na kierunku: Konstrukcje budowlane lub studenci studiów magisterskich Roczne doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej, w tym pozwolenia na budowę (również praktyki i staże) Dobra znajomość programu AutoCad Mile widziana znajomość procesu pozyskiwania pozwolenia na budowę Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Pełną wyzwań pracę Możliwość stałej współpracy z firmą Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji Pakiet świadczeń dodatkowych Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego i inne Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach Możliwość awansu Dużą samodzielność w działaniu Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze