projektpraca.eu

Technik Elektryk

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie prac montażowych i instalacyjnych w budynkach oraz na zewnątrz; Uruchamianie wybudowanych instalacji związanych z branżą energetyczną (wraz ze specjalistami innych branż); Rozwiązywanie problemów technicznych; Serwisowanie zamontowanych urządzeń; Prace ogólnobudowlane w zakresie realizowanych zadań; Raportowanie z przebiegu oraz realizacji prac;

Wymagania

Wykształcenie zasadnicze techniczne ? elektryk / elektromonter / monter / instalator; Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu instalacji w budynkach; Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną; Uprawnienia do 1 kV oraz powyżej na stanowisku eksploatacja i dozór; Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole; Prawo jazdy kat. B. Naszym pracownikom oferujemy: Stałą pracę umożliwiającej stabilizację życiową; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa przemysłowego; Pracę w młodym zespole; Możliwość awansu; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Dużą indywidualność w działaniu.