projektpraca.eu

Serwisant - diagnosta samochodowy - Norwegia

Adecco Poland
  • Dodano: 21 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Numer ref. MST/N/04.18 Opis zadań: ? Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych ? Diagnozowanie usterek w pojazdach ? Naprawy bieżące różnych typów samochodów osobowych

Wymagania

Wymagania: ? Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe ? Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika lub dyplom mistrza - mile widziane ? Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym ? Dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną i diagnostyką pojazdową Oferujemy: ? Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy ? Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy ? Atrakcyjne wynagrodzenie min. 240 NOK/ h