Praca dla uczniów, studentów, absolwentów - zacznij jako doradca

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteś uczniem? Kończysz szkołę? Pora rozejrzeć się za pracą! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisku Telefonicznego Doradcy - praca dla znanej marki. To świetna praca na start!

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia - nauczymy Cie wszystkiego, m.in.: -Profesjonalnego podejścia do klienta, -Standardów obsługi, -Organizacji czasu, -Obsługi systemów teleinformatycznych, -Technik sprzedaży, -Przepisów dotyczących ochrony danych. Do kompetencji osoby na tym stanowisku należy: -Telefoniczny kontakt z klientem, -Prezentacja oferty, -Wprowadzanie zamówień do systemu, -Finalizacja sprzedaży, -Obsługa posprzedażowa. Co oferujemy? Jasne warunki: -Stała podstawa, -Premie oraz prowizje, -Benefity: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc., -Dodatkowo: realna szansa na rozwój ( szkolenia, awanse), -Cykl specjalistycznych szkoleń, który w 100% przygotowuje do pierwszego dnia pracy, Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij CV - skontaktujemy się w celu umówienia na spotkanie! Nie zapomnij o dopisaniu klauzuli w CV, lub treści wiadomości: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).