projektpraca.eu

Magazynier

MIDAS
  • Dodano: 20 maja 2018
  • Ważna do: 28 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków magazyniera należy m.in. obsługa przyjęć i wydań magazynowych, uczestnictwo w inwentaryzacji zapasów magazynowych, dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy podstawowej znajomości obsługi komputera. Oferta zatrudnienia na umowę o pracę skierowana jest do Pań i Panów. Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883) z późn. zm. Administratorem danych jest MIDAS Małgorzata Wesołowska z siedzibą w Kielcach 25-316, ul. Kościuszki 17/9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji i są podawane przez Panią/Pana dobrowolnie. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.