projektpraca.eu

#Młodych #Sukces #2500 #Atmosfera #BezDoświadczenia

FutureCompany
  • Dodano: 18 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych firm marketingowych w Polsce, posiadająca 31 oddziałów, w związku z otwarciem nowego projektu zatrudni 5 młodych osób na stanowisko : PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Wymagania: - Wykształcenie min. średnie - Miła aparycja - Komunikatywność - Chęć rozwoju

Wymagania

Oferujemy: - Fantastyczną atmosferę - Pracę w młodym zespole (18 - 28 lat) - Atrakcyjne wynagrodzenie 2000 - 3000 netto (Podstawa + Premie) - Możliwość rozwoju - Konkursy z nagrodami (turnieje w FiFę) - Możliwość brania zaliczek - Auto służbowe (jeśli posiadasz Prawo Jazdy) - Profesjonalne szkolenia - Praca w Kielcach Zakres obowiązków: - Podtrzymywanie dobrych relacji z klientem - Raportowanie - Przedłużanie kontraktów - Prowadzenie kampanii informacyjnych NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!! TO NIE JEST TELEMARKETING!! NIE WYMAGAMY PRAWA JAZDY!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!! APLIKUJ!!