projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

Grupa Unimax S.A.
  • Dodano: 18 maja 2018
  • Ważna do: 25 maja 2018

Opis stanowiska pracy

- nadzór nad prowadzeniem ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z księgą główną i dokumentami źródłowymi, - sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), - współpraca z audytorami i organami podatkowymi, - uzgadnianie sald, - nadzór i wspomaganie obowiązków przypisanych księgowości w ramach polityki cen transferowych, - przygotowywanie bieżących zestawień i raportów, - wsparcie pozostałych działów organizacji w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów, - wspomaganie głównego księgowego w zakresie sprawozdawczości skonsolidowanej,

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, - dobra znajomość przepisów prawa z zakresu finansów i rachunkowości, - doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej, - praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo- księgowego, - praktyczna znajomość programu Excel, - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, - odpowiedzialności i rzetelności, - zdolność do szybkiego uczenia się oraz chęć do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Proszę o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Grupę Unimax S. A. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.