projektpraca.eu

Pracownik biurowy / Dział księgowości

Grupa Unimax S.A.
  • Dodano: 18 maja 2018
  • Ważna do: 25 maja 2018

Opis stanowiska pracy

- wprowadzanie faktur do systemu i uzgadnianie ich z dokumentami źródłowymi; - wsparcie działu księgowego oraz pozostałych działów organizacji; - przygotowywanie bieżących zestawień i raportów;

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomia i rachunkowość); - praktyczna znajomość pakietu MS Office; - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań; - zdolność szybkiego uczenia się oraz chęć do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji; - odpowiedzialność i samodyscyplina Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Grupę Unimax S. A. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.